0 ٠٩١٧٣٧٠٥٤٠٣ 0 73 motafkala.com [motafkalacom].[dbo].

قیچی باغبانی دسته بلند اینکو hlt7101

محبوبیت :
اتمام موجودی

برند : INGCO

550,000تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

قیچی شاخه زن اینکو مدل hlt7101 یکی از پرکاربرد ترین محصولات تولید شده برند اینکو میباشد.

با توجه به عدم دسترسی راحت به شاخه های بالاتر درختان و اذیت شدن علاقه مندان به کار باغبانی ، برند اینکو دسته قیچی شاخه بر را طوری طراحی کرده است که مصرف کننده در هنگاه حرص درختان و درخت چه ها به راحتی به شاخه های بالاتر دسترسی داشته باشد و بلند بودن دسته قیچی باعث میشود که نیروی بیشتری برای بریدن شاخه ها به تیغه منتقل کند.

دسته قیچی شاخه بر مدل hlt7101 با دسته ثابت توسط کمپانی اینکو عرضه شده است که دسته ثابت قیچی به علت یک تکه بودن قدرت بیشتری را به تیغه منتقل میکند.

فرم تیغه مدل hlt7101 طوری طراحی شده است که قدرت و فشار دو برابری را نسبت به دیگر قیچی های مشابه خود داردو از جنس فولاد ساخته شده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد.

دسته های قیچی از برای اینکه سبک باشد و مصرف کننده از استفاده از آن اذیت نشود از جنس آلومینیوم می باشد و مقاومت بالایی دارد و از روکش لاستیکی استفاده شده که از عرق کردن واذیت شدن دست جلوگیری می کند

شما میتوانید برای تهیه این دستگاه ، از طریقه فروشگاه مطاف کالا که با سابقه 15 ساله درحوزه فروش ابزار آلات صنعتی و ساختمانی به صورت حضوری و اینترنیتی مشغول فعالیت است اقدام نمایید و در کمترین بازه زمانی محصول خود را دریافت نمایید.

ابزار مطاف دارای ابزار آلات برند های معروف است و تمام تلاش خود را میکند که بهترین ابزارآلات را برای شما مصرف کننده عزیز تهیه و با کمترین مبلغ در اختیار شما قرار دهد.


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید


 #قیچی دسته بلند   #قیچی هرس باغبانی دسته بلند   #قیچی دسته بلند باغبانی 


مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود