خرید پمپ باد

ابزارهای بادی و پنوماتیک، با استفاده از نیروی باد فشرده، طیف وسیعی از کارها را در صنایع و منازل انجام می‌دهند. از بکس بادی و میخ کوب گرفته تا منگنه کوب و پیستوله، همگی با اتکا به قدرت باد فشرده به انجام وظایف خود می‌پردازند. اما این باد از کجا می‌آید؟ مولد این نیروی باد فشرده، دستگاهی به نام کمپرسور هوا یا پمپ باد است. کمپرسورها با مکانیزم‌های مختلف، هوا را مکیده و پس از فشرده‌سازی، آن را ذخیره و در اختیار ابزارهای بادی قرار می‌دهند.

انتخاب و خرید کمپرسور باد مناسب

انتخاب و خرید کمپرسورباد مناسب، به نوع استفاده و حجم باد مورد نیاز شما بستگی دارد.
اگر به دنبال کمپرسوری برای مصارف خانگی مانند باد کردن لاستیک، توپ یا اسباب‌بازی هستید، کمپرسورهای کوچک و خانگی و کمپرسور باد ماشین با مخزن 3 تا 5 لیتری، ایده‌آل و کم‌جا هستند.
برای کارگاه‌ها و مشاغل خدماتی، کمپرسورهای با مخزن 10 لیتر به بالا مناسب‌ترند. این کمپرسورها ضمن داشتن قدرت کافی، قابلیت جابجایی آسانی نیز دارند و برای کارهایی مانند نصب کابینت، نقاشی ساختمان یا ابزارآلات نجاری کاربرد فراوان دارند.
در مکان‌هایی که وجود روغن در باد مشکل‌ساز است، مثل دندانپزشکی‌ها، کمپرسورهای سایلنت یا بی‌صدا و بدون روغن، انتخابی بسیار مناسبند. 

هنگام خرید پمپ باد به چه مواردی توجه کنیم؟

ظرفیت مخزن که بر حسب لیتر نشان داده می‌شود و نشان دهنده میزان هوایی است که کمپرسور می‌تواند ذخیره کند. هر چه ظرفیت مخزن بیشتر باشد، می‌توانید از کمپرسور برای مدت زمان طولانی تری بدون نیاز به خاموش و روشن کردن آن استفاده کنید.
قدرت کمپرسور که هر چه بیشتر باشد، می‌تواند فشار هوای بیشتری تولید کند که برای باد کردن اشیاء بزرگتر یا سخت تر مانند لاستیک های کامیون یا ابزارهای بادی سنگین مناسب است. علاوه بر این اگر می خواهید از کمپرسور در مکان های مختلف استفاده کنید، باید دنبال مدلی باشید که قابل حمل و جابجا کردن باشد. کمپرسورهای کوچک و سبک معمولاً با دستگیره یا چرخ حمل می شوند. برای خرید کمپرسور باد، پمپ باد، یا خرید کمپرسور باد کوچک می توانید به سایت مطاف کالا مراجعه کنید. در مطاف کالا بهترین قیمت کمپرسور باد را پیدا خواهید کرد.
قبل از خرید انواع کمپرسور هوا، با شماره .............. تماس بگیرید تا کارشناسان مطاف کالا به طور رایگان شما را راهنمایی و پشتیبانی کنند.
 پمپ بادهای موجود در مطاف کالا از نوع کوچک و خانگی هستند که برای مصرف خانگی مثل: باد کردن لاستیک دوچرخه، لاستیک ماشین و... مناسب اند.

مزایای خرید پمپ باد از مطاف کالا:

 مطاف کالا طیف گسترده‌ای از پمپ‌های باد را با برندهای معتبر مانند وی تولز، سن ووک و سافاری ارائه می‌دهد  

Vtools
Senwook
SAFARI

مطاف کالا با حذف واسطه‌ها و عرضه مستقیم کالا، پمپ‌های باد را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می‌دهد.

 مطاف کالا با استفاده از شبکه حمل و نقل گسترده، سفارشات را در سریع‌ترین زمان ممکن به مشتریان ارسال می‌کند.

تمامی پمپ‌های باد موجود در مطاف کالا دارای ضمانت اصالت کالا هستند

 


فیلترها
جستجو تماس
چت ورود