0 ٠٩١٧٣٧٠٥٤٠٣ 0 55 motafkala.com [motafkalacom].[dbo].

الماس شیشه بر اینکو hgct03

محبوبیت :
موجود


170,000تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

الماس شیشه بر اینکو hgct03 :

الماس شیشه بر اینکو مدل HGCT03 یک کالا دستی برای برش شیشه که این ابزار از یک تیغه الماسه استفاده میشو برای برش شیشه های با ضخامت 3 تا 12 میلی متر مناسب است.

از ویژگی های کلیدی این کالا میتوان گفت :

  • تیغه الماسه با کیفیت بالا برای برش دقیق و بدون خراش
  • دسته ارگونومیک برای راحتی در استفاده
  • قابلیت جداسازی اجزای ابزار برای سهولت در تمیز کردن از جمله این موارد می باشد

این کالا برای استفاده در مصارف خانگی و صنعتی مناسب و برای برش شیشه های با ضخامت بیشتر، می توان از تیغه های الماسه ضخیم تر استفاده میتوان نمود

در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های این ابزار می پردازیم:

تیغه الماسه :

تیغه الماسه این ابزار از جنس کروم کبالت است که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد. این تیغه برای برش شیشه های با ضخامت 3 تا 12 میلی متر مناسب است.

دسته :

دسته این ابزار از جنس پلاستیک با روکش لاستیکی که این دسته ارگونومیک طراحی شده و به کاربر کمک می کند تا به راحتی و بدون خستگی از این ابزار استفاده کند.

قابلیت جداسازی اجزای کالا :

اجزای این ابزار به راحتی قابل جداسازی هستند. این امر باعث می شود تا بتوان ابزار را به راحتی تمیز و از بروز آسیب به آن جلوگیری کرد.

نحوه استفاده :

برای استفاده از این ابزار، ابتدا باید تیغه آن را به درستی در محل خود قرار داد سپس، شیشه را روی سطحی صاف قرار دهید و ابزار را در امتداد خط برش فشار دهید.

در هنگام استفاده از این ابزار، باید دقت داشته باشید که شیشه را به طور یکنواخت فشار دهید تا برش دقیقی حاصل شود. همچنین، باید از فشار بیش از حد بر ابزار خودداری کنید تا از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.

قیمت :

قیمت این ابزار در بازار ایران حدود 150 تا 200 هزار تومان است.

نتیجه گیری :

الماس شیشه بر اینکو مدل HGCT03 یک ابزار باکیفیت و کاربردی برای برش شیشه است. این ابزار برای مصارف خانگی و صنعتی مناسب است و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

مشخصات فنی
شماره قطعه hgct03
ویژگی تیغه الماسه با کیفیت بالا برای برش دقیق و بدون خراش دسته ارگونومیک برای راحتی در استفاده قابلیت جداسازی اجزای ابزار برای سهولت در تمیز کردن
ساخت چین
گارانتی اصالت وسلامت 7 روز مهلت تست

مشخصات ظاهری
رنگ دسته به رنگ مشکی
وزن
ابعاد
نوع تیغه جنس کروم کبالت
طول بلندترین تیغه


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید
مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود