0 ٠٩١٧٣٧٠٥٤٠٣ 0 44 motafkala.com [motafkalacom].[dbo].

کاتر استنلی مدل STHT10175-8

محبوبیت :
موجود

برند : stanley

300,000تومان

ارسال رایگان به سراسر کشور

کاتر اینکو hkns16618

یک کاتر دستی با اندازه متوسط میباشد که برای طیف وسیعی از کاربردها مناسب هست این کاتر دارای یک تیغه فولادی SK -5 با استحکام بالا و مقاومت دربرابر سایش میباشد که تیغه به راحتی قابل تعویض ودارای یک محافظ تیغه که از آسیب دیدن جلوگیری میکند

دسته کاتراز پلاستیک نرم ساخته شده که به راحتی در دست مینشیند واز لغزش جلوگیری میکند این کاتر اینکو hkns16618 یک ابزار دستی با کیفیت است که برای کاربردهای روزمره مناسب میباشد

اتر استنلی stht10175-8 یک کاتر تاشو فلزی است که توسط Stanley تولید می شود. این کاتر دارای یک تیغه فولادی ضد زنگ 18/8 با طول 100 میلی متر است که به راحتی قابل تعویض است. دسته کاتر از جنس آلومینیوم و پلاستیک ساخته شده و دارای یک قفل ایمنی که از باز شدن تصادفی تیغه جلوگیری می کند. این کاتر برای طیف گسترده ای از کاربردها، از جمله کارهای دستی، بسته بندی، و دکوراسیون مناسب است.

مزایا کاتر استنلی stht10175-8

  • تیغه فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا
  • دسته راحت و ارگونومیک
  • قفل ایمنی ایمن
  • قیمت مناسب میتوان اشاره نمود و از معایب این کاتر میتوان به این که تیغه ممکن است در صورت استفاده مکرر نیاز به تعویض داشته باشد.

در کل، کاتر استنلی stht10175-8 یک کاتر تاشو فلزی با کیفیت بالا است که برای طیف گسترده ای از کاربردها مناسب است. این کاتر دارای یک تیغه فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا، دسته راحت و ارگونومیک و قفل ایمنی ایمن است.

دسته: آلومینیوم و پلاستیک

ابعاد: 6-1/8 اینچ/156 میلی متر


نظر خود را در رابطه با این کالا به اشتراک بگذارید
مرتبط با این محصول
جستجو تماس
چت ورود